Latarka czołowa Olight to pomysł na prezent dla pasjonata survivalu

latarka czołowa olight

Latarka czołowa Olight to wspaniały w swej prostocie gadżet turystyczny, który pozwala na wygodne i bezpieczne funkcjonowanie na trasie oraz poza nią, w trakcie wypraw górskich lub survivalowych. Umieszczenia emitera światła na głowie za pomocą regulowanego systemu pasków, pozwala na wygodę oraz komfort użytkowania. Dodatkowe elementy odblaskowe na paskach zwiększają bezpieczeństwo turysty.

Rozwiązania technologiczne latarek czołowych

Latarka czołowa pozwala na wolne ręce. Bezdotykowy włącznik zastosowany w latarce czołowej Olight, dodatkowo, pomaga zwiększyć użyteczność urządzenia.
Latarka wyposażona jest w dwie diody LED, które pozwalają na oświetlenie jednoczesne celów bliskich i dalekich. Pracują one w trójstopniowej mocy oświetleniowej, od 500 lumenów do 5 lumenów. Taka szeroka rozpiętość mocy, pozwala regulować tryb oświetlenia w zależności od zapotrzebowania. Technologia ta pozwala na regulację pobieranej mocy ze wbudowanego akumulatora, sterując tym samym czasem pracy urządzenia. Pozostałe dane techniczne są opisane na stronie https://www.hobby4men.com/latarka-czolowa-olight-hs2-dual-xp-g2-hs2-50-400-lum-akumulator.html.

latarka czołowa olight

Inne funkcje latarki czołowej olight

Latarka czołowa Olight jest wodoodporna, co czyni z niej urządzenie niezawodne, nawet w najtrudniejszych warunkach. Cecha ta z pewnością zadowoli uczestników survivalu oraz biegaczy na dystansie ultra maratonu.
Dodatkowo komfort pracy latarki poprawiają wskaźniki umieszczone na pasku. Wskazują one poziom naładowania oraz aktualny tryb pracy. Latarka na minimalnej mocy gwarantuje czas działania równy 160 godzin.
Wszystkie opisane wyżej cechy powodują, że latarka Olight jest niezawodnym sprzymierzeńcem pasjonata survivalu, tym samym zwiększając jego bezpieczeństwo na wyprawie.

Rekomendowane artykuły